abbey-road-logo

Oferta

Dzieci 3-4 lat

FUNTOWN JUNIOR – rewolucyjna metoda nauczania dzieci, która, w połączeniu z Fun Floor zagwarantuje wybuchową dawkę językową i nie tylko!

Co w tym kursie takiego fantastycznego?


👉Cały kurs oparty jest na przygodach żarłocznej gąsienicy🐛, która jest głodna nowych słówek i zwrotów, którymi dzieci mogą ją karmić 😁.

Dwumetrowa 🤯 gąsienica to prawdziwy hit dla najmłodszych. Dzięki niej maluchy przenoszą się w kolorowy bajkowy świat, a nauka nowego języka dzieje się zupełnie naturalnie w trakcie radosnej zabawy wśród rówieśników.

👉 Dzieci uwielbiają bawić się poprzez skojarzenia, odnoszenie się do świata bajek i ich bohaterów, a nie ma nic prostszego niż przekazywanie nowej wiedzy w sposób, który budzi u dzieci przyjemne uczucia i pozytywne emocje.

Właśnie dlatego Funtown Junior już od pierwszych zajęć daje efekt wow! a co najważniejsze, uczą się od samego początku mówić pełnymi zdaniami.

Dzięki ekscytującym przygodom, które spotykają naszą gąsienicę, dzieci są żywo zainteresowane jej dalszymi przygodami i z niecierpliwością oczekują kolejnych zajęć.

🎯Częstotliwość zajęć i koszt:
Kurs dla dzieci w wieku 3-4 lata, odbywa się dwa razy w tygodniu po 30 minut.

  • 2 x 30 min 300 zł / miesiąc

Do ceny kursu należy doliczyć koszt wyprawki – 190 zł.

Uwaga! Atrakcyjny dodatek! 

Do całego kursu dodajemy:

Dwa warsztaty świąteczne i bal halloweenowy.

Zapisz się teraz...

Wypełnij proszę ten formularz (oddzwonimy) lub zadzwoń aby zapisać się na zajęcia

531 561 811